F.40 Cerpoxy ART 3kg

F.40 Cerpoxy ART 3kg
F.40 Cerpoxy ART 3kg F.40 Cerpoxy ART 3kg F.40 Cerpoxy ART 3kg F.40 Cerpoxy ART 3kg F.40 Cerpoxy ART 3kg F.40 Cerpoxy ART 3kg
Výrobca: CerCol
Kód produktu: F.40 Cerpoxy ART 3kg
Dostupnosť: Skladom
Cena: 29.90€
Bez DPH: 24.92€

Dostupné možnosti


* Vyberte Farbu:


Množstvo:  
   -alebo-   

Dvojzložkový epoxidový tmel na škárovanie dlažieb a obkladov vystavených vysokej chemicko-fyzickej záťaži. Poskytuje dekoratívny povrch. Kompletne vodotesný a odolný voči kyselinám. Obzvlášť vhodný pre sklenenú mozaiku. Možno použiť aj ako lepidlo. Vhodné pre vonkajšie a vnútorné podlahy a steny. Pre profesionálne použitie.

Dostupný v 14 farbách

Vhodné na
Vhodné Dekoratívny povrchová úprava vhodná pre utesnenie škár najmenej 2 mm na šírokých: • Všetky typy keramických dlaždíc a kamenných materiálov, najmä vhodný pre mozaiky. Oblasti použitia: • Škárovanie priemyselných podláh a obkladov, s veľkými plochami (zinkovne, garbiarne, akumulátorovne, celulózky, a pododbne) a kde je požadovaná vysoká mechanická pevnosť a odolnosť voči kyselinám. • Škárovanie podláh a stien v potravinárskom priemysle (mliekarne, bitúnky, pivovary, vínne pivnice, atď), obchody a miesta, kde je vyžadovaná vysoká miera hygieny (zmrzlina, mäsiarne atď .). • Spárovanie a lepenie v bazénoch, z PVC a sklolaminátu, obsahujúce morskú vodu alebo kúpeľoch. • F.40 CERPOXY ART môže byť zmiešaný s F.40 CERPOXY Glitter pre získanie neobvyklých dekoratívnych efektov.
Technické údaje
Vzhľad Zložka A: krémová pasta Zložka B: gél
Pomer miešania • Zložka A: 9 dielov • Zložka B: 1 diel
Doba spracovateľnosti 45 minút
Teplotná odolnosť od -20°C do +100°C
Skladovanie 24 mesiacov v pôvodnom balení na suchom a chladnom mieste
Teplota použitia od +12°C do +30°C


Infolinka: +421 / (0)910 / 88 77 88      Nájdete nás: Prievidza